Strona główna

Wsparcie UE

Kontakt

Język polski  English  Irak  Kurdystan  Iran

Systemy IT – serwery, szafy RACK, szyfratory

Konstruując infrastrukturę sieciową, możemy zaproponować rozwiązania dostosowane do specyfiki działalności Klienta w zakresie kompleksowego wyposażenia pomieszczeń serwerowni, takim jak klimatyzatory, szafy RACK i wszelkiego rodzaju sprzęt aktywny (serwery, switche a nawet centrale telefoniczne oparte o VoIP). Współpracujemy z wiodącymi podmiotami z branży IT, takimi jak HP, IBM, Dell, Cisco, Molex Premise Networks czy Juniper Networks.
Gruntowna wiedza z zakresu rozwiązań sprzętowych, daje nam możliwość indywidualnego ujęcia każdego projektu Klienta. Możemy zaproponować dostarczyć i wdrożyć praktycznie dowolny zestaw urządzeń, zapewniający szybki i bezpieczny dostęp od sieci WAN/LAN. W projektach korzystamy ze sprzętowych szyfratorów danych oraz firewalli, celem zapewnienia jak najwyższej jakości i bezpieczeństwa infrastruktury.
Stosunkowo nową technologią, którą z powodzeniem wdrażamy, są rozwiązania oparte na transmisji głosu poprzez sieci Internet (VoIP). Zastosowanie tej technologii, do wykonania instalacji telefonicznej, jest znacznie bardziej opłacalne i elastyczne niż stosowanie rozwiązań tradycyjnych. Naszym Klientom proponujemy rozwiązania znanej firmy GrandStream, która posiada w swojej ofercie m.in. centralki telefoniczne, oferujące zaawansowane zarządzanie siecią telefoniczną w firmie.